Audiomat Aria

Audiomat Aria

4,900.00

Aria on push-pull-tüüpi universaalne lampvõimendi. Sobivad igasuguse tundlikkusega, alates 85 dB/W/m kõlarid: kogu Harbeth’i seeria, Odeon Midas, Odeon Scala, Odeon Otello.
Lambid: ECC 83S 3 tk.
             E34L JJ 4 tk.
Sisendid: RCA 5 tk.
Sobitus 4 Ohm ja 8 Ohm kõlaritele, bi-wire võimalus
Helisagedusriba: 20Hz-35kHz -3dB
Võimsusrezhiim: Class A kuni 23W
Trafo: 340VA
Mõõtmed: 445x180x380mm
Kaal: 26 kg
Toodetud käsitööna Prantsusmaal.
Komplektis on alumiiniumist kaugjuhtimispult.
Audiomat Aria on võimendi neile, kes eelkõige hindavad loomulikku heli, sest selleks on ta loodud – muusika nautimiseks.
Garantii: 2 aastat, lambid 6 kuud.
Garantii kehtib autoriseeritud maaletoojalt pärit ja  ainult autoriseeritud edasimüüjalt (Eestis Mobicom Systems) ostetud seadmetele
Aria on Audiomat’i integreeritud võimendite perekonna noorim liige. Selle konstrueerimisel on autor lähtunud pikaajalistest kogemustest, mis on saadud paljukiidetud Opera ja Arpege mudelitega ja mis ühendab endas paljusid suurema võimendi Opera tehnilisi lahendusi ja Arpege väga head hinna ja kvaliteedi suhet.
Nii nagu teisedki Audiomat’i seadmed, on Aria toodetud täielikult käsitööna. Samasugune metallist korpus ja akrüülist esipaneel on kasutusel ka mudelitel Arpege ja Adagio. Sarnased toitetrafod ja kondensaatorid on kasutusel suuremal ja kallimal mudelil Opera. Ka väljundlambid ja võimsus on Opera‘ga võrdsed.
Helitugevust reguleerib kaugjuhtimisvõimalusega ALPS’i potentsiomeeter, sisendite valik toimub klassikaliselt heli poolest laitmatu mehhaanilise selektori abil. Seadme sisemuses toimub signaali edasiandmine kvaliteetsete, varjestatud juhtmete abil. RCA-tüüpi sisendpistikud on kullatud, soliidsed kõlarikaablite ühendused sobivad banaan- ja kahvelpistikutele. Võimalik on kasutada bi-wire kaableid.
“Stand-by” asendit Arial ei ole, vool lülitatakse esipaneeli lülitiga seadmest täielikult välja, mis on vajalik lampide eluea pikendamiseks. Mikrofoniefekti ärahoidmiseks ja korpuses tekkiva mehhaanilise vibratsiooni summutamiseks seisab võimendi kolmel massiivsel koonusteravikul.
Kategooriad ,

Esita hinnapäring