ViVo VS-20

ViVo VS-20

1,500.00

Saksamaa ja ja Shveitsi helitehnikafirmade koostöös disainitud puhastverd lairibakõlar ühe 10-tollise valjuhääldiga, mis mängib kogu kuuldavat helispektrit sagedusvahemikus 45Hz-20kHz. Toodetakse osaliselt käsitööna, sisekaabel on tehtud kullatud hõbedast, mille isolatsioon on valmistatud looduslikust puuvillast. Kõlaril  puudub filter – selle maagia peitub lihtsuses.
Tundlikkus: 99dB/1W/1m
Kaal: 23 kg
Mõõtmed: 98x30x32 cm
Viimistlus: oliiv (pildil), tamm, pähkel.
Lisatarvikutena on saadaval Norra tootja Soundcare põrandat säästvad, kuid efektiivsed kõlaritallad nimega Superspike.
VS-20 parim sobivus tekib väikese võimsusega trioodlampvõimenditega ja A-klassi võimenditega nagu Line Magnetic LM210IA 8W (300B), Audiomat Arpege Ref. 10 või pentoodidel võimendid Leben CS300XS 15W ja Leben CS300F.
Need kõlarid ei sobi kokku enamiku nn. highend võimenditega, olenemata sellest, kui heaks neid peetakse. Valimatust kokkusobitamisest suvaliste võimenditega võib tekkida arvamus, et ViVo heli kõrgsagedusosas on terav ja talumatu, kuid võtmeküsimus VS-20 puhul ongi nende kokkusobitamine võimendiga ja sellest tekkiv sünergia, millest omakorda tekib muusikaline elamus, võib-olla isegi mingil määral maagia. Seeega soovitame nende kõlarite puhul alati vaadata oma valikut kompleksselt, koos võimendiga. VS-20 kõlarite töölepanekuks piisab 3-5W võimendist. 8W võimendi korral on reserve piisavalt, et keerata helitugevuse nuppu väga valjuks, sest pidev tarbimine tavalise helitugevusega ja keskmise suurusega ruumides ei ületa tavaliselt 0,1W. Paigalduskoha suhtes ei ole VS-20 eriti kapriissed ja võivad seista päris lähedal tagaseinale, kuna bassirefleksi avaused, mida on 2 tk., asuvad kõlari põhjas.
Vivo kõlarid on meil teie jaoks kuulamiseks olemas, samuti sobiv võimendi Leben CS-300XS.
ViVo kõlarid sobivad eelarvamustevabadele hingedele, kes mõistavad hea muusika tähendust elus ja kellele nüüdisaja hifi on kitsaks jäänud. ViVo kõlarite puhul pole midagi tegemist sellega, kui kallis on teie helisüsteem, kui palju on kõlaritel valjuhääldeid ja kui tugev on bass, vaid ainult sellega, kas see jõuab muusikalise realismini ja vahetult kuulajani, mida tegelikkuses suudavad ainult vähesed kõlarid. Muusikainstrumendid kõlavad nii, nagu nad reaalselt kõlavad; vaiksed ja tugevad noodid kõlavad üheaegselt, samuti tekkivad helid ja sumbuvad helid. ViVo kõlarite omanik on üdini muusikasõber, kes on valinud tee, mille kaudu muusika jõuab südamesse. Siin kehtib täielikult ütlus – “Only About The Music”.
VS-20 hind: 2500,00EUR
Soodushind 1500,00EUR – üks paar oliivivineeri viimistlusega ja üks paar hele tammevineeri viimistlusega! Sisekaabeldus vahetatud – Auditorium 23 “roheline” kaabel.
Transport Eesti piires on tasuta.
Kõlari kaablikontaktide vahetus:
WBT 0703 Cu Nextgen   4 tk.
Montaazhiplaat 10x10cm, must  Dayton SBPP-BK 2 tk.

Esita hinnapäring